Koledníkům jsme poděkovali promítáním
21. srpna 2020 Aktuálně

Koledníkům jsme poděkovali promítáním

Úsilí tříkrálových koledníků si bezpochyby zasluhuje odměnu. Přes mírnou nepřízeň aktuální situace jsme se rozhodli poděkovat našim malým i větším Kašparům, Melicharům a Baltazarům promítáním rodinného filmu v pelhřimovském kině Vesmír, kam jsme je pozvali ve čtvrtek 20. srpna 2020.

Celkem v našem regionu každoročně evidujeme kolem čtyř stovek koledníků. Pozvání do kina přijala asi čtvrtina z nich. Protože se nás sešlo více než sto, museli jsme se dle aktuálních pravidel pro pořádání kulturních akcí zahalit do roušek, ale zážitek z příběhu Asterix a tajemství kouzelného lektvaru to, doufáme, nikomu nepokazilo.

Poděkování koledníkům 2020 koláž

Jak zaznělo v úvodním slově, peníze vybrané do tříkrálových kasiček i letos pomáhají všude tam, kde je potřeba. Vedle podpory charitních služeb jsou určeny zejména na přímou pomoc lidem v nouzi. O konkrétních příbězích pojednává tento článek.

Děkujeme za příjemné setkání a hlavně za pomoc s Tříkrálovou sbírkou, která se bez Vás neobejde ani v příštím roce!

Akce Poděkování koledníkům 2020 se uskutečnila za podpory Nadačního fondu pro Pelhřimovsko. Děkujeme!
Nadační fond pro Pelhřimovsko

Také chodíte koledovat pro Oblastní charitu Pelhřimov, ale pozvánka se Vám do rukou nedostala? Ozvěte se prosím na níže uvedený kontakt, abyste příště už o nic nepřišli.

Bc. Dominika Dufková

fundraiser, PR pracovnice
Tel.: 604 222 024 E-mail: _kBtV9jqVX~zV-.j4fBFO1.7~bGkO1p